Anahi-izhodišče foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi-izhodišče foruma

Vse o prikupni blondinki Anahi in skupini RBD.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Slikovni kviz!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Anni

Anni


Število prispevkov : 24
Join date : 10/01/2009

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 6:42 am

Odločila sem se, da bom odprla slikovni kviz, ki pa bo potekal malo drugače kot običajno.
Igro bom vodila samo jaz!
Jaz vem bom lepila slike in vi mi boste morali povedati kje je ta slika nastala (primer: če bom jaz dala sliko, ko je Anahi na koncertu boste vi morali napisati: koncert, kraj ter državo kje je nastala).
Za vsak pravilen odgovor dobiš eno točko, razen če bom jaz rekla, da je odgovor vreden dve točki. Šli pa bomo do 100 točk. Če bosta dva imela enako število točk na koncu igre, bom upoštevala tistega, ki mi je odgovor prej poslal.
Odgovarjate tukaj, do tiste ure oz. dneva ko vam bom določila. Kasnejšnih odgovorov ne bom upoštevala!
Prijavite se pa lahko kar tukaj.
Tisti oz. tista, ki bo zmagal/a bo dobil/a naziv Zmagovalec!

Dovoljenje: mia*anie<3


Nazadnje urejal/a Anni Pon Jan 12, 2009 7:34 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
[PiiQoLinna][Annie]
Admin
[PiiQoLinna][Annie]


Število prispevkov : 59
Join date : 10/01/2009
Kraj : Novo mesto

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 7:29 am

Anni je napisal/a:
Odločila sem se, da bom odprla slikovni kviz, ki pa bo potekal malo drugače kot običajno.
Igro bom vodila samo jaz!
Jaz vem bom lepila slike in vi mi boste morali povedati kje je ta slika nastala (primer: če bom jaz dala sliko, ko je Anahi na koncertu boste vi morali napisati: koncert, kraj ter državo kje je nastala).
Za vsak pravilen odgovor dobiš eno točko, razen če bom jaz rekla, da je odgovor vreden dve točki. Šli pa bomo do 100 točk. Če bosta dva imela enako število točk na koncu igre, bom upoštevala tistega, ki mi je odgovor prej poslal.
Odgovore mi pošiljate po ZS, do tiste ure oz. dneva ko vam bom določila. Kasnejšnih odgovorov ne bom upoštevala!
Prijavite se pa lahko kar tukaj.
Tisti oz. tista, ki bo zmagal/a bo dobil/a naziv Zmagovalec!

Dovoljenje: mia*anie<3
Zakaj po zs tukaj naj povejo forum je javen tukaj se pove kje je slikano če boš mela preveč prejete pošte bom forum počas delal.
Nazaj na vrh Go down
http://fan-club-annie.niceboard.net
Anni

Anni


Število prispevkov : 24
Join date : 10/01/2009

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 7:49 am

Mia*annie<3 je napisal/a:
Anni je napisal/a:
Odločila sem se, da bom odprla slikovni kviz, ki pa bo potekal malo drugače kot običajno.
Igro bom vodila samo jaz!
Jaz vem bom lepila slike in vi mi boste morali povedati kje je ta slika nastala (primer: če bom jaz dala sliko, ko je Anahi na koncertu boste vi morali napisati: koncert, kraj ter državo kje je nastala).
Za vsak pravilen odgovor dobiš eno točko, razen če bom jaz rekla, da je odgovor vreden dve točki. Šli pa bomo do 100 točk. Če bosta dva imela enako število točk na koncu igre, bom upoštevala tistega, ki mi je odgovor prej poslal.
Odgovore mi pošiljate po ZS, do tiste ure oz. dneva ko vam bom določila. Kasnejšnih odgovorov ne bom upoštevala!
Prijavite se pa lahko kar tukaj.
Tisti oz. tista, ki bo zmagal/a bo dobil/a naziv Zmagovalec!

Dovoljenje: mia*anie<3
Zakaj po zs tukaj naj povejo forum je javen tukaj se pove kje je slikano če boš mela preveč prejete pošte bom forum počas delal.

ja sej pol ko mi bodo poslali bom povedala praviln odgovor.....ja sam pol bom mogla pa sam prvega upoštevat, ki bo imel prau, ker če ne bodo drugi prekopirali... in tist ko ne bo glih tist dan gor ne bo dobil točke, niti odgovarjat ne bo mogu, zato mi pa pošlejo po ZS in pol bi jst sam napisala pč kdo je dobu točko....... pa sej pošto bom sproti brisala...a lahk mam zdej tak ko mam al dam da bodo tak kr tuki pisal?


Nazadnje urejal/a Anni Ned Jan 11, 2009 7:52 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
[PiiQoLinna][Annie]
Admin
[PiiQoLinna][Annie]


Število prispevkov : 59
Join date : 10/01/2009
Kraj : Novo mesto

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 7:52 am

Anni je napisal/a:
Mia*annie<3 je napisal/a:
Anni je napisal/a:
Odločila sem se, da bom odprla slikovni kviz, ki pa bo potekal malo drugače kot običajno.
Igro bom vodila samo jaz!
Jaz vem bom lepila slike in vi mi boste morali povedati kje je ta slika nastala (primer: če bom jaz dala sliko, ko je Anahi na koncertu boste vi morali napisati: koncert, kraj ter državo kje je nastala).
Za vsak pravilen odgovor dobiš eno točko, razen če bom jaz rekla, da je odgovor vreden dve točki. Šli pa bomo do 100 točk. Če bosta dva imela enako število točk na koncu igre, bom upoštevala tistega, ki mi je odgovor prej poslal.
Odgovore mi pošiljate po ZS, do tiste ure oz. dneva ko vam bom določila. Kasnejšnih odgovorov ne bom upoštevala!
Prijavite se pa lahko kar tukaj.
Tisti oz. tista, ki bo zmagal/a bo dobil/a naziv Zmagovalec!

Dovoljenje: mia*anie<3
Zakaj po zs tukaj naj povejo forum je javen tukaj se pove kje je slikano če boš mela preveč prejete pošte bom forum počas delal.

ja sam pol bom mogla pa sam prvega upoštevat, ki bo imel prau, ker če ne bodo drugi prekopirali... zato... pa sej pošto bom sproti brisala...

Ne bodo sej ej na vseh forumih tko pač upoštevaš usem če ma kdo prepiše napačen odgovor mu ga pa pač ne šteješ.
Nazaj na vrh Go down
http://fan-club-annie.niceboard.net
Anni

Anni


Število prispevkov : 24
Join date : 10/01/2009

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 7:54 am

nwm no ker pol to ni več kviz ker bodo usi mel odgovore pravilne ... pol je čist bw
Nazaj na vrh Go down
[PiiQoLinna][Annie]
Admin
[PiiQoLinna][Annie]


Število prispevkov : 59
Join date : 10/01/2009
Kraj : Novo mesto

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 7:54 am

Nwm no nared kokr hočeš sej je tvoj kviz Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://fan-club-annie.niceboard.net
Anni

Anni


Število prispevkov : 24
Join date : 10/01/2009

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 8:34 am

ja ok no men pošiljate odgovore po ZS, pa hotro se prijavite če hočete dobiti naziv Zmagovalec tongue
Nazaj na vrh Go down
Anni

Anni


Število prispevkov : 24
Join date : 10/01/2009

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 7:25 am

a se ne bo noben prjavu, ker če ne ga bom zaprla???
Nazaj na vrh Go down
[PiiQoLinna][Annie]
Admin
[PiiQoLinna][Annie]


Število prispevkov : 59
Join date : 10/01/2009
Kraj : Novo mesto

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 7:27 am

Ja zato ker se jim najbrž ne do po zs pošiljat slik
Nazaj na vrh Go down
http://fan-club-annie.niceboard.net
Anni

Anni


Število prispevkov : 24
Join date : 10/01/2009

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 7:33 am

em sej to na pošiljaš slike po zs to pošiljaš odgovore
ok no od zdej naprej polšete odgovor kr tuki ne po zs!
Nazaj na vrh Go down
Annii

Annii


Število prispevkov : 19
Join date : 30/03/2009

Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitimePon Mar 30, 2009 7:06 am

Prijavim see Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Slikovni kviz! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slikovni kviz!   Slikovni kviz! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Slikovni kviz!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi-izhodišče foruma :: Ostalo :: Kvizi in Tekmovanja-
Pojdi na: