Anahi-izhodišče foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi-izhodišče foruma

Vse o prikupni blondinki Anahi in skupini RBD.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Anahi je izbrana za protagonistko

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
*Anahi*

*Anahi*


Število prispevkov : 131
Join date : 10/01/2009
Age : 29

Anahi je izbrana  za protagonistko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Anahi je izbrana za protagonistko   Anahi je izbrana  za protagonistko Icon_minitimePon Mar 02, 2009 2:55 pm

Anahi je izbrana  za protagonistko Any9Pred kratkim je bilo potrjeno, da je za protagonistko telenovele Sortilegio izbrana Anahi Puente Portillo. "Bilo je veliko poiskusov in ugotovili smo, da morata biti Anahi in William Levy glavna igralca telenovele," je povedala Carla Estrada. "William mi je zelo všeč in se je kot igralec zelo izbolšal. Tudi Anahi je zelo talentirana in mislim da sta Any in Will popolna kombinacija", je še dodala producentka.
Nazaj na vrh Go down
*Anny*

*Anny*


Število prispevkov : 133
Join date : 10/01/2009
Age : 28
Kraj : Kisovec

Anahi je izbrana  za protagonistko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Anahi je izbrana za protagonistko   Anahi je izbrana  za protagonistko Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 7:39 am

ful fain de bota skupi igrala....sam upam de ne bo guvuric tku ku u May...
Nazaj na vrh Go down
Annii

Annii


Število prispevkov : 19
Join date : 30/03/2009

Anahi je izbrana  za protagonistko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Anahi je izbrana za protagonistko   Anahi je izbrana  za protagonistko Icon_minitimePon Mar 30, 2009 7:10 am

ja *Anny* js tut upam da ne bi blo kkšnih takih govorick kt je blo z Mai... Amapk čene sm pa zlo vesela zanjo!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Anahi je izbrana  za protagonistko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Anahi je izbrana za protagonistko   Anahi je izbrana  za protagonistko Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Anahi je izbrana za protagonistko
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi se bo poročila?
» Anahí zanika, da piše avtobiografijo
» Anahi bo sodelovala v telenoveli?
» Anahi Ne živi s fantom!
» Dobra vila Anahi!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi-izhodišče foruma :: RBD :: Rbd novičke-
Pojdi na: