Anahi-izhodišče foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi-izhodišče foruma

Vse o prikupni blondinki Anahi in skupini RBD.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Poncho bo aprila snemal Te presento a Laura

Go down 
AvtorSporočilo
*Anahi*

*Anahi*


Število prispevkov : 131
Join date : 10/01/2009
Age : 29

Poncho bo aprila  snemal Te presento a Laura Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poncho bo aprila snemal Te presento a Laura   Poncho bo aprila  snemal Te presento a Laura Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 6:07 am

"Gre za projekt, ki sem ga pripravljala dve leti. To ni bilo: sem napisala in tukaj imate...Zagotovo ne!Kar nekaj časa sem študirala pisanje." pove Martha Higareda, ko govori o svojem prvem scenariju.Projekt se imenuje "Te presento a Laura", začel pa se bo snemati aprila pod vodstvom Alvara Curiela. Martha, katera bo skupaj z Alfonsom Herrero glavna igralka tega filma, veselo razloži: "To je zgodba o ljubezni, upanju in odpuščanju. Govori o dveh neznancih, ki sta se srečala in si pomagala v stvareh na katere nikoli prej nista pomislila." Zatrdila je, da si nikoli ni predstavljala, da bo igrala v scenariju, katerega je pisala zadnjih 24 mesecev:"Zame je to bila le vaja, a sem bila seveda tudi čustveno vpletena. Ko sva se z Christopherjem Hoolom odločila, da bomo film tudi posneli, sem rekla:Seveda bom jaz igrala!" Nekega dne se je srečala s Alfonsom Herrero v Los Angelesu, kateri ji je povedal, da si močno želi nadaljevati s snemanjem filmov. Martha mu je predlagala, da združita moči in mu poslala scenarij. Poncho ga je prebral in bil mu je zelo všeč. Isto se je zgodilo, ko je scenarij že pred časom predstavila
režiserju Christopherju Hool(Cansada de besar sapos, Volverte a ver). "Pokazala sem mu ga, da mi poda svoje mnenje in onje vprašal, če imam namen posneti film." se spominja igralka.
Poncho bo aprila  snemal Te presento a Laura Alfonso-herrera-rbd-P
Nazaj na vrh Go down
 
Poncho bo aprila snemal Te presento a Laura
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi-izhodišče foruma :: RBD :: Rbd novičke-
Pojdi na: