Anahi-izhodišče foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi-izhodišče foruma

Vse o prikupni blondinki Anahi in skupini RBD.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dulce bi spremenila svoj karakter

Go down 
AvtorSporočilo
*Anahi*

*Anahi*


Število prispevkov : 131
Join date : 10/01/2009
Age : 29

Dulce bi spremenila  svoj karakter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dulce bi spremenila svoj karakter   Dulce bi spremenila  svoj karakter Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 8:21 am

Dulce bi spremenila  svoj karakter Dul1Z novo telenovelo na vratih, Dulce Maria priznava da je zaljubljena. Nov izvoljenec je njen soigralec Pablo Lyle. "Sem zahtevna in zelo vstrajna", je rekla Dulce Maria za revijo TV y Novelas. Pravi, da se bo v tej etapi življenja pustila presenetiti - naj bo v delu ali ljubezni.Ne meni se za trače. Čeprav sta Dulce in Pablo soigralca, igralka pravi, da bo poskusila ljubezensko razmerje držati v zasebnosti. Ima se za zelo profesionalno in meni, da lahko loči delo in zasebnost. Pripravljena za svojo prvo glavno vlogo, se Dulce ne boji biti najstniška ikona. Zaradi tega ne bi rada delala škandalov, temveč poskušala mladini prenesti pozitivno sporočilo. "Oplodili so me že trikrat, zmislili so mi fante ... ampak dokler me imajo ljudje radi in jaz vem resnico vse ostalo ni pomembno", je zagotovila bivša članica skupine RBD. Veliko pevcem in igralcem ki jih mladi obožujejo je pogosto kršena zasebnost saj jih paparazzi spremljajo na vsakem koraku. Tudi Dulcina zasebnost je pogosto kršena s strani paparazzov: "To je nekaj groznega saj smo tudi mi ljudje in lahko delamo kar hočemo".
Na koncu intervjuja je Dulce še povedala, da če bi rada kaj spremenila v svojem življenju je to karakter. Včasih preveč razmišlja o določenih stvareh in to ni ravno najbolje.
Nazaj na vrh Go down
 
Dulce bi spremenila svoj karakter
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce na predstavitvi Verana de amor
» Dulce kot Molly Cocatú
» Dulce je srečno zaljubljena
» Dulce Maria- nova pesem El verano
» Dulce Maria in Pablo Lyle O njuni romanci

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi-izhodišče foruma :: RBD :: Rbd novičke-
Pojdi na: