Anahi-izhodišče foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi-izhodišče foruma

Vse o prikupni blondinki Anahi in skupini RBD.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Maite: Spoštujte moje zasebno življenje!

Go down 
AvtorSporočilo
*Anny*

*Anny*


Število prispevkov : 133
Join date : 10/01/2009
Age : 29
Kraj : Kisovec

Maite: Spoštujte moje zasebno življenje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Maite: Spoštujte moje zasebno življenje!   Maite: Spoštujte moje zasebno življenje! Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 1:39 pm

Maite Perroni ljudi prosi, da pokažejo več spoštovanja do njenega zasebnega življenja. Prav tako upa, da jo bodo mediji nehali romantično povezovati z Williamom Levyjem.

Maite: Spoštujte moje zasebno življenje! Maite

Od samega začetka snemanja telenovele Cuidado con el Ángel se pojavljajo različne govorice, ki trdijo, da sta Maite in William par. Najnovejše čenče pravijo, da soigralca že živita skupaj, kar je črnolasko zelo razjezilo, zato je novinarjem zabrusila:


"Ne bom odgovorila na te govorice brez osnove. Ne bom dajala svojega mnenja o vsem, kar govorijo in se bom še naprej posvečala svojemu delu."


Maite je že večkrat povedala, da ima vseh teh govoric že vrh glave, tokrat pa je ljudi še prosila, naj spoštujejo njeno zasebnost: "Jaz mislim, da bi bilo najboljše, da se neha govoriti o toliko stvareh in da se bolj spoštuje ljudi. Po resnici povedano sem zelo naveličana teh govoric. Zelo me moti vse to, ker se svobodno govori o življenju ljudi, ne da bi dejansko vedeli, kaj se dogaja. To vpliva na veliko stvari. Te govorice povzročijo bolečino, zelo bolijo. Ko bi le bilo več spoštovanja in da nehajo govoriti tako lahkotno o teh stvareh, saj nam lahko resnično povzročijo težave."
Nazaj na vrh Go down
 
Maite: Spoštujte moje zasebno življenje!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Maite kot morilka
» Maite uresniči sanje
» 10 stvari, ki jih niste vedeli o Maite
» Maite prizna da pogresa prijatelje iz RBD
» Maite želijo jo v Mujeres asesinas

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi-izhodišče foruma :: RBD :: Rbd novičke-
Pojdi na: